Hakkımızda

Hakkımızda

Agronlift 2010 yılında bahçecilik sektöründe faaliyetine başlamıştır. En basit araçlardan başlayarak, giderek daha fazla teknolojik olarak gelişmiş cihazlar ekleyerek teklifimizi genişletirken aynı zamanda deneyim ve müşterilerin tanınırlığını kazandık.

Şimdi, teklifimiz Batılı firmaların teklifi ile başarılı bir şekilde rekabet ediyor ve üretimimizin yarısından fazlası diğer AB ülkelerinden müşteriler tarafından devreye sokuluyor: Hollanda, Danimarka, Finlandiya, İspanya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti. Agronlift tarafından üretilen cihazlar Ayrıca Rusya, Litvanya, Letonya, Ukrayna ve Belarus gibi Doğu Avrupa ülkelerindeki sera çiftliklerinde de kullanılmaktadır. Şirketin mevcut ticari teklifi, seralarda (manuel, elektrikli, hidrolik) mahsul ekimi için araçlar, domates süspansiyonları, sirkülasyon fanları, sera püskürtücüler ve bitki püskürtme için otomatik makineler dahil olmak üzere çeşitli tipte ürünler ve cihazlar içermektedir.

Gelişmeye odaklanıyor ve teklifimizi genişletiyoruz. En öncelikli önceliğimiz ürünlerimizin kalitesidir, bu nedenle müşterilerimize, hem sunulan ürünlerin kalitesinin iyileştirilmesi hem de gerekli araçlarla ilgili yeni fikirler hakkındaki görüşlerini büyük saygı ve dikkatle dinleriz. Ürünlerimizin kalitesini ve güncel mevzuata ve standartlara uygunluğunu sürekli olarak izliyoruz. Sertifikalı ve akredite araştırma ve geliştirme birimleriyle olan yakın işbirliğimiz sayesinde ürünlerimiz hem ulusal hem de Avrupa güvenlik standartlarının gereklerine uygundur.

Ticari teklifimize aşina olmanızı tavsiye ederiz. Teklifimizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın.

Sizinle işbirliği yapmak için sabırsızlanıyoruz!

İletişim Bilgileri