Neden Biz?

Profesyonel seracılık bahçeciliği için ekipman sağlayan lider şirketlerden biriyiz

Yirmi yıllık aktiviteden sonra, Agronlift profesyonel seracılık bahçeciliği için uluslararası kabul görmüş bir alet ve ekipman üreticisidir. Özellikle müşteriler, iş ortakları ve tedarikçiler ile uzun vadeli ilişkiler kurmaya odaklanıyoruz. Tüm iş ilişkilerimiz karşılıklı güvene, karşılıklı ihtiyaçların anlaşılmasında açık işbirliği ve esnekliğe dayanmaktadır. Agronlift sadece bir tedarikçiden daha fazlasıdır.

İletişim Bilgileri

Bireysel Tedavi
Müşterilerin ihtiyaçları bizim önceliğimizdir. Müşterilerimizin ortak iş girişimlerinden memnun olmaları bizim için çok önemlidir. Müşteri hizmetlerinin kalitesi, beklentilerinin karşılanması, ihtiyaç ve olanaklara ilişkin karşılıklı anlaşma, siparişin verilmesi, satış sonrası hizmet – bunlar şirketimizde geniş tanımlanmış kültür ve organizasyonun en önemli unsurlarıdır.

Ürünlerin güvenliği
Ürünlerimizin güvenliğini garanti altına almak için çok zaman ve çaba harcıyoruz. Tarafımızdan üretilen tüm makineler ve cihazlar güncel direktifler ve uyumlaştırılmış standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Güvenliğinizin önemli bir faktör olduğu durumlarda bu ürünleri kontrol ettiğimiz ve test ettiğimiz akredite araştırma laboratuvarlarıyla sürekli olarak işbirliği yapıyoruz.

Uzun vadeli yatırımlar ve ilişkiler
Ürünlerimiz uzun bir kullanım süresine sahiptir, dolayısıyla kalite ve güvenilirliği bizim için çok önemlidir. Faaliyetimizin eşit derecede önemli bir unsuru, garanti ve garanti sonrası hizmettir. Potansiyel sıkıntıları hızlı ve verimli bir şekilde çözmek için uygun teknik ve servis temeli sağlıyoruz. Karşılıklı memnuniyetini garanti altına almak için deneyimlerimizi ortaklarımızla paylaşıyoruz.

Müşterilerimize yakın
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına duyarlıyız. Hem ulusal hem de uluslararası pazarda çalışan hedefimiz, teslim edilen ürünler ve sağlanan hizmetler ile müşterilerimizin her zaman tam memnuniyeti.

Kalite yönetimi
Argonlift Organizasyon, Kalite Yönetim Sistemi sertifikası tarafından yakında teyit edilecek olan ISO 9000 kalite standartlarına dayanmaktadır.